Голова Вінницької ОДА зібрав перевізників, правоохоронців та представників контролюючих органів, щоб спільно навести лад з пасажирськими перевезеннями
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Через запровадження карантину у Вінницькій області, понад два місяці були зупинені міжміські та міжобласні перевезення пасажирів. Так перевізники понесли значні збитки. І поки в області діяла заборона на пасажирські перевезення, активізувалися нелегальні перевізники.

Щоб вирішити проблему нелегальних перевезень, 23 червня відбулась нарада за участю перевізників Вінниччини, представників правоохоронних та контролюючих органів.

Про це пише прес-служба Вінницької облдержадміністрації.

Голова ГО «Вінницького обласного об’єднання перевізників» Сергій Кривешко зазначив, що із введенням карантину та обмежень транспортних перевезень, перевізники області понесли значні збитки. На даний час ситуація підходить до критичної межі, адже через перевізників-нелегалів рейсові автобуси залишаються без пасажирів, водії не виходять на роботу, автобуси простоюють.

«Це призведе до того, що тисячі водіїв залишиться без роботи, бюджет недоотримає податків і легальний бізнес у галузі перевізників не зможе розвиватись. Найголовніше – нелегали не дотримаються правил та вимог безпечного перевезення, а це і страховка пасажирів, і відповідна кваліфікація водія, і належний технічний стан транспортного засобу», – сказав Кривешко.

Також своє невдоволення перевізники області висловили стосовно не належного виконання обов’язків працівниками управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області щодо боротьби та протидії незаконним перевезенням. Керівник даної структури Олексій Соколовський зазначив, що працівники управління діють відповідно затверджених інструкцій.

Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов дав доручення відповідним контролюючим органам провести службове розслідування стосовно виконання обов’язків працівниками управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області та дати правову оцінку.

«Коли сьогодні представник перевізника говорить, що до обласного центру щодня курсує 400 нелегальних маршрутів, а представник Укртрансбезпеки у Вінницькій області каже, що за рік склали 100 протоколів за нелегальні перевезення пасажирів, то у всіх виникає, питання, чим займається служба?», – наголосив голова ОДА.

Також очільник області зауважив: «Я прошу і перевізників, і правоохоронні, і контролюючі органи все ж таки знайти спільну мову і працювати далі. Ми, як представники держави, повинні піклуватися перш за все, про безпеку пасажирських перевезень, розвиток легального бізнесу. Пропоную до числа вже існуючої міжвідомчої робочої групи з питань боротьби з нелегальними перевезеннями включити представників усіх існуючих громадських організацій перевізників в області і відпрацювати алгоритм подальшої роботи».

Вінничанам порадили користувалися послугами легальних перевізників, адже перш за все, це безпека пасажирів. Так керівництво пообіцяло, що в області наведуть лад у сфері пасажирських перевезень.

Нагадаємо, наприкінці травня у Броварах відбуласястрілянина.Внаслідок перестрілки травми отримали троє людей. Серед затриманих були і людиз Вінницької області. В поліціїповідомили про конфлікт між підприємцями, які займаються пасажирськимиперевезеннями, та нелегальними перевізниками.

Коментарі у Facebook