У Вінниці завершився соціально-просвітницький проєкт «Інтеграція молоді в сучасний соціум»
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко у культурному центрі «Галерея XXI» привітала учасників проєкту «Інтеграція молоді в сучасний соціум». Вона вручила авторам проєкту – учням Вінницького технічного ліцею – подяки департаменту освіти Вінницької міської ради та стипендії міської ради.

«Інтеграція молоді в сучасний соціум» – соціально-просвітницький проєкт, авторами якого є учні 11 класу Вінницького технічного ліцею Михайло Рибак та Олександр Побережний. Основна мета проєкту  –  підготовка молоді до проблем дорослого життя та навчання ефективним засобам  їх вирішення.

Учасники проєкту упродовж вересня-грудня були залучені до цікавих інтерактивних заходів таких, як тренінг «Створення успішного розвитку соціалізації молоді»; сфокусоване групове інтерв’ю з учасниками тренінгу; форум-театр «Знайди свій шлях»; тренінгове заняття з використанням методики креативного письма Люше «Сучасні проблеми молоді»; проведення вуличної акції; гра «Вінницький пан»; артзахід «Мистецький арсенал»; фотопроєкт та створення мотиваційного календаря. Загалом в рамках проєкту учні організували та провели 9 заходів, до яких долучились 140 учнів шкіл та студентів закладів вищої освіти Вінниці.

Коментарі у Facebook