До Дня захисту міська рада привітає неповнолітніх вінничан пільгових категорій
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Служба у справах дітей Вінницької міської ради до Дня захисту дітей підготувла заходи для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що перебувають на відповідному обліку у службі та проживають на території Вінницької міської територіальної громади.


31 травня, до Міжнародного дня захисту дітей, хлопчикам та дівчаткам, які опинилися у складних життєвих обставинах, вручать подарунки. Також для них організують у Центральному парку танцювальний майстер-клас, виступ дитячого танцювального ансамблю.
До Дня захисту дітей службою у справах дітей Вінницької міської ради вже проведено міський творчий конкурс «Я – найкрутіший» за участю дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування триває акція «На зустріч мрії». Ще відбудеться екскурсія до Парку динозаврів для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
А 1-4 червня для таких дітей даної категорії проходитиме проєкт «Подаруй дитині зачіску» від ДПТНЗ «Вище професійне училище сфери послуг».
На сайті міської ради повідомляють, що на обліку у службі у справах дітей Вінницької міської ради перебуває 244 дитини, які опинилися у складних життєвих обставинах. Також – 248 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 68 дітей-сиріт та 180 дітей, позбавлених батьківського піклування. 229 дітей передано до сімейних форм

Коментарі у Facebook