Мер міста анонсував проведення виставки “АГРО-Вінниця”
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Мер міста Сергій Моргунов розповів та анонсував проведення найбільшої за розміром у східній Європі та в Україні виставки у галузі сільськогосподарства “АГРО-Вінниця”.
Про це у своєму Facebook розповів очільник міста.

Впродовж трьох днів з 7 по 9 вересня буде проходити ця подія на території вінницького летовища.
Це перший випадок коли цей форум прийматиме регіон, а не столиця.

Більш ніж 200 виробників будуть презентувати власні технічні розробки. Також у Вінницю завітають експерти та представники аграрного бізнесу.

Інноваційні рішення та технології, новітнє обладнання та устаткування – буде представлено все, що дозволить аграрному бізнесу розширювати можливості та виводити роботу на якісно новий рівень. Також під час форуму техніку можна буде оцінити в ділі: для відвідувачів проводитимуть тест-драйви та демо-покази.

“АГРО-Вінниця” – це перспективний майданчик для обміну ідеями та налагодженню ділових контактів. Вінниччина – потужний аграрний регіон. Після об’єднання з сусідніми громадами Велика Вінниця також повинна розвивати свій агропромисловий потенціал. Ми повинні рухатись у бік інноваційних рішень, підходів смарт-спеціалізації. Це пріоритет Стратегії 3.0. Важливо, щоб успішним був кожен проект – від стратегічного для нас агрохабу до сімейного фермерського господарства. І завдяки таким галузевим виставкам, як «АГРО-Вінниця», місто посилюватиме свій позитивний імідж та залучатиме кращий досвід,

– зазначив Сергій Моргунов.

Коментарі у Facebook