Борзов скоротив ще 20 посад у Вінницькій ОДА та відповів на критику щодо скорочення в штаті заступника з питань цифрової трансформації
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Голова Вінницької облдержадміністрації своїм рішенням скоротив ще 20 посад в структурі ОДА. Окрім того, він також розповів, чому скоротив посаду заступника з питань цифрової трансформації. На його думку, інформатизацією суспільства мають займатись не заступники, а кваліфіковані ІТ-фахівці.

Відповідний допис з’явився на фейсбук-сторінці очільника Вінницької облдержадміністрації.

«Продовжуємо скорочення структури Вінницької ОДА.

Ще мінус 20 штатних одиниць.

Щодо критики про скорочену мною посаду заступника голови Вінницької ОДА з питань цифрової трансформації. Я погоджуюсь з тим, що інформатизація українського суспільства вкрай важлива та необхідна.

Додаток ДІЯ – це круто! Я «за» інформатизацію, відкритість та применшення ролі державних службовців під час надання адміністративних послуг. Але цим мають займатися IT-фахівці. З гідною заробітною платнею.

Вихід один – скорочувати їх кількість. Робити акцент на якості. За рахунок скорочених піднімати зарплати тим, хто працює і хоче розвитку та позитивних змін для України.

Трансформацію потрібно починати з найпростішого. Замість ще одного заступника – кілька мотивованих IT-шників. Держслужба має стати престижною і високооплачуваною.

Чому попередники не виїжджали у райони і не чули людей?! Чи є в селах Інтернет? Не скрізь. Люди скаржаться навіть на відсутність мобільного зв’язку. Як без швидкісного інтернету дистанційно навчатися? Як працюватиме сучасна телемедицина, коли у сільських амбулаторіях немає комп’ютерів?

Карта освітнього простору Вінниччини. Жовтим кольором виділено школи, де відсутній Інтернет», – йдеться в дописі голови Вінницької облдержадміністрації.

Зазначимо, станом на 19 червня Вінницька область займала друге місце в Україні за штатною чисельністю працівників облдержадміністрації та розміром витрат. Вінницьку ОДА випереджала тільки Харківська ОДА. Через це одним з перших кроків на посаді голови ОДА Сергій Борзов зазначав скорочення штату.

Нагадаємо, раніше Сергій Борзов уже скоротив 21 посаду в структурі Вінницької ОДА, серед них – 2 посади заступників. До першого скорочення в штаті адміністрації значилися 95 посад.

Коментарі у Facebook