Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

У Вінницькій облдержадміністрації змінять структуру Департаменту охорони здоров’я, щоб відновити всі повноваження профільного департаменту в медичній галузі. Адже п’ять років тому медичну реабілітацію передали на управління ЖКГ.

Про це зазначено на сторінці «Фейсбук» голови Вінницької ОДА Сергія Борзова

«Повертаємо попередню структуру – Департамент охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації.

У 2015 році повноваження у галузі курортів чомусь переклали на Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури. Водночас медпрацівники санаторно-курортних закладів повинні проходити атестацію в Департаменті охорони здоров’я.

Минулого тижня відбулися й зміни в Основах законодавства України про охорону здоров’я (ЗУ від 1993 року № 2801-XII в редакції 24.07.2020 року)

Згідно зі статтею 33: «Медична допомога за видами в Україні поділяється на екстрену, первинну, вторинну (спеціалізовану), третинну (високоспеціалізовану), паліативну, медичну реабілітацію».

Медична реабілітація – це аж ніяк не галузь ЖКГ. Як п’ять років тому чомусь вирішив Валерій Коровій», – зазначено в дописі.

Нагадаємо, у Вінницькій облдержадміністрації порушили дисциплінарне провадження стосовно директорки департаменту охорони здоров’я Людмили Грабович через невиконання посадових обов’язків. Рекомендував провести службове розслідування Комітет з питань охорони здоров’я Верховної Ради.

Коментарі у Facebook