Голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов: кабінетним губернатором я не буду
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

У Вінниці 19 червня перший заступник Глави АдміністраціїПрезидента України Сергій Трофімов представив нового голову обласної державної адміністрації Сергія Борзова.

Він подякував за роботу Владиславу Скальському і вручив посвідчення новому голові облдержадміністрації Сергію Борзову. Владислав Скальський прозвітував про проведену роботу. Сергій Борзов презентував програму діяльності на посаді голови ОДА. Він зазначив про необхідність оптимізувати штат облдержадміністрації і заявив, що працюватиме з людьми, «кабінетним губернатором» не буде.

На представленні голови Вінницької облдержадміністрації були мери, всі народні депутати від Вінниччини – Ірина Борзова, Лариса Білозір, Петро Юрчишин, Микола Кучер, Геннадій Вацак, Анатолій Драбовський, Максим Пашковський, Олег Мейдич. Також були присутні представники духовенства і депутати місцевих рад.

«Для менепосада голови Вінницької обласної державної адміністрації є великоювідповідальністю. Я дякую за висловлену довіру Президенту України ВолодимируЗеленському! Пріоритетним на цій посаді є подальший стратегічний розвитокрегіону. Щоб усі ключові проекти Президента України, покликані на покращенняжиття наших людей, якісно впроваджувалися. Проаналізувавши показникиобласті на основі результатів офіційного моніторингу та оцінки ефективностідіяльності Вінницької ОДА, які є на Урядовому порталі, я сформував першочерговікроки своєї діяльності», – зазначив Сергій Борзов.

1. Вінницька область займає друге місце в Україні за штатною чисельністю працівників облдержадміністрації та розміром витрат. Нас випереджає тільки Харківська ОДА. Тому планую провести реальний перерозподіл обов’язків та оптимізувати штатну чисельність. Діяльність кожного працівника в обласній адміністрації має бути доцільною. Це обов’язкова передумова ефективного управління у кожній галузі області.

2. Сформуємо чіткий план антикризових заходів та боротьби з COVID в області. Потрібно чесно проаналізувати обласні програми, про існування яких мешканці Вінниччини часто навіть не знають, тим паче не відчувають ефективності від їх реалізації. Сьогодні кожна гривня має витрачатись відповідально і з користю для області.

3. Є затверджений Урядом Перспективний план формування територій громад Вінницької області – 63 об’єднані територіальні громади та 5 районів. Моя задача співпрацювати з кожною громадою і робити все необхідне, аби допомогти громадам Вінниччини бути спроможними. Успішні громади – сильна країна.

4. Інвентаризація земель державної та комунальної власності. Необхідно отримати достовірну інформацію по ділянках, які відсутні в кадастрі. Важливо, щоб землею користувались ефективно і сплачували податки.

5. Один з важливих резервів наповнення бюджету – це виведення бізнесу з тіні. Для економіки області та підтримки інвестиційного клімату необхідна підтримка чесних підприємців та боротьба з тіньовим бізнесом!

6. Маємо багато недобудованих об’єктів по всій області, які будували останні 4 роки, або здані в експлуатацію але з великими дефектами та не придатні до використання. Це і амбулаторії, школи, спорткомплекси. Це гроші платників податків, українців, вінничан! Ініціюватиму призначення будівельно-технічної експертизи щодо визначення ефективності використання коштів державного бюджету України. Прискіплива увага і до об’єктів державної програми ініційованої Президентом «Велике будівництво», щоб така ситуація не повторювалась. Ми повинні побудувати школи, садочки, спорткомплекси, дороги, приймальні відділення. Вчасно та якісно!

7. Актуалізувати Регіональний план управління відходами в області.

8. Медицина. Оновимо склад госпітальної ради області. Спільно з медичною спільнотою розробимо й затвердимо план розвитку госпітального округу Вінницької області для забезпечення якісного надання вторинної та екстреної медичної допомоги населенню Вінниччини.

9. Соціальна сфера. Це не сфера проїдання, як кажуть ті, хто дивиться на цю галузь поверхнево. Це сфера піклування, і під час карантину це ще раз підтверджено. Етап розвитку суспільства визначається в першу чергу тим, як піклуються і яку увагу приділяють найбільш незахищеним громадянам. Тому найперше, що маємо зробити – забезпечити виплату обіцяних 200% премій соціальним працівникам закладів соціальної сфери, які пішли на ізоляцію разом з своїми клієнтами і не допустили їх зараження коронавірусом.

10. Крок, який зробила галузь культури у напрямку використання соціальних медіа та цифрового контенту під час карантину, не має бути залишений після його завершення.

Тут маємо шукати можливості для інновацій у сфері мистецької й культурної освіти, підвищення конкурентоздатності мистецьких і культурних закладів області та формування туристичної привабливості нашого регіону.

11. Молодь. Для того, щоб молодь області, навіть з найвіддаленіших громад, мала можливість проявити себе та реалізувати свої ініціативи створимо Молодіжний конгрес ОТГ Вінниччини та започаткуємо «ІТ-лабораторії» для дітей та підлітків в громадах області, де навчатимуть інженерії, робототехніці і програмуванню.

12. Як батько трьох дітей точно знаю, наскільки важливо батькам організувати та спланувати змістовне дозвілля своїх дітей. Це і різноманітні гуртки: вокал, малювання, танці, величезна кількість спортивних секцій. Все це має бути на одній онлайн-платформі «Вінниччина – дітям».

13. Інформаційна складова. Завдання – показати кожному жителю, що робить влада, а з іншого боку, отримати від них зворотній зв’язок – чи все спрацьовує на місцях? Щоб обласна влада не була «відірвана» від людей. Щоб знати реальні запити суспільства та реальну ситуацію.

«За кожним показником стоять жителі нашої області. Це діти, які мають право на сім’ю, освіту, заняття спортом, участь в культурному житті спорт, культуру. Це здоров’я наших вінничан. Це дороги, якими щодня їздять на роботу, в школу, в лікарню. І усім голова обласної адміністрації повинен опікуватися щохвилини. Тому я не буду «кабінетним інтернет губернатором». Я буду в полі, на дорозі, в лікарні, у школі та на стадіоні… Я звик на власні очі переконуватись у реальному стані справ», – сказав Сергій Борзов у кінці промови.

Нагадаємо, на засіданні Кабміну 12 червня погодили кандидатуру Сергія Борзова на посаду голови Вінницької обласної державної адміністрації.

Більше фото в слайдері.

Вінниця.info

Коментарі у Facebook