Педоса відсторонили від виконання обов’язків начальника ГУ Нацполіції у Вінницькій області
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

29 травня, керівництво Національної поліції України прийняло рішення про відсторонення від виконання обов’язків начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса. Його заступника – начальника кримінальної поліції та керівника оперативної служби увільнено із займаних посад.

Про це йдеться в повідомленні Нацполіції

Причиною таких управлінських рішень стали грубі недоліки та прорахунки, допущені у службовій діяльності та в організації роботи оперативних підрозділів.

Нагадаємо, 29 травня в Броварах Київської області стався масовий озброєний конфлікт. Внаслідок перестрілки травми отримали троє людей. Учасники прибули з різних регіонів України. Серед затриманих мешканці Вінницької області.

Довідково:

Педос Юрій Володимирович призначений начальником Головного управління Національної поліції у Вінницькій області в лютому 2017 року

З червня 2015 році працював першим заступником начальника Головного слідчого управління МВС України, а з листопада 2015 – обіймав таку ж посаду в Національній поліції України. З січня 2016 року Юрій Володимирович – перший заступник начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

На посаді заступника начальника – начальника кримінальної поліції ГУНП працював Цимбалюк Олександр Вікторович.

Коментарі у Facebook