Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

28 травня Президент Володимир Зеленський підписав розпорядження, яким призначив голів Тульчинської, Тростянецької та Оратівської районних державних адміністрацій у Вінницькій області.

Документи опубліковані на сайті глави держави.

Головою Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області призначено Боровського Олега Володимировича. З 2015 року був керівником апарату РДА і до призначення працював на посаді першого заступника голови РДА. Олегу Боровському 39 років. В 2003 – 2005 роках працював в управлінні Пенсійного фонду в Тульчинському районі, потім на різних посадах в РДА.

Головою Тростянецької районної державної адміністрації Вінницької області призначено Науменко Таїсію Іванівну. До призначення на посаду була першим заступником голови Тростянецької РДА.

Головою Оратівської районної державної адміністрації Вінницької області призначено Чугункіна Олега Павловича. З 2015 до 2018 року був заступник голови Оратівської районної Ради Вінницької області. З 2018 очолював Оратівську РДА. І залишився на посаді при Зеленському.

Нагадаємо, в листопаді 2019 Президент звільнив голову Тульчинської РДА. В липні минулого року звільнив голову Тростянецької РДА.

Коментарі у Facebook