Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Сьогодні, 13 травня, комунальні служби Вінниці працюють над ліквідацією наслідків вчорашньої стихії. Сильний вітер, що увечері вирував у місті, наробив шкоди на низці прибудинкових територій. Зокрема, впало кілька дерев: на Сабарівському шосе (поблизу кладовища), на вулицях А. Артинова,34, Академіка Павлова, 4 та Немирівське шосе, 84, де гілля дерев частково похилилося на повітряні лінії електропередач. Про це повідомила начальниця відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук.

Вона додає: «Без світла наразі перебувають мешканці будинків на кількох вулицях приватного сектору: Малі Хутори – вул. Академіка Вернадського, 1-й і 2-й провулки Топольського, вул. Івана Пулюя та у Сабарові – вул. Карбишева, 1-й, 2-й, 3-й проїзди Карбишева та 3-ій провулок Карбишева. На місці працюють аварійні бригади «Вінницьких міських електромереж» (МЕМ). Послугу обіцяють відновити до кінця дня».

Також МЕМ здійснюватимуть сьогодні планові роботи на мережах за такими адресами: пров. 2-й Чумацький, вул. Топольського, Грабця, Баженова, Конрада, Садова, Гната Мороза, Л. Лук”яненка, Тимошенка, Салтикова-Щедріна, Арабея, Рилєєва, Добролюбова, Каховського, Грохольських, Бестужева.

Щодо КП «Вінницяоблводоканал», то його аварійні бригади сьогодні усувають наслідки витоку інженерних мереж на вулиці М. Литвиненко – Вольгемут.
Нагадуємо також, що працівники КП «Вінницяміськтеплоенерго» продовжують ремонт котелень на вулицях Матроса Кошки 12/1 та Пирогова, 107. Роботи триватимуть до 26 травня.

Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Коментарі у Facebook