450 двірників та 28 одиниць техніки очищують Вінницю від снігу
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Негода, яка вже кілька днів вирувала в Україні, дісталась і до Вінниці. Сьогодні о 7-ій годині ранку розпочався рясний снігопад, і спецтехніка одразу вийшла на посипання доріг протиожеледними засобами. Наразі техніка подовжує працювати як на території міста, так і у сусідніх селах, які приєднались до Вінниці.

За сильного снігопаду комунальні служби мають свій алгоритм роботи. Щоб не утворювалась крижана кірка на асфальті, дороги обробляються протиожеледними засобами, а  коли сніг  припнеться – вийдуть ланки, які будуть зчищати цей сніг. Першочергово посипаються підйоми, спуски та мости. На тротуарах традиційно працює малогабаритна техніка та люди, які в ручну розгортають сніг. Наразі на вулицях міста працює 28 одиниць техніки.

Пізніше сніг розгортатимуть ланки з кількох одиниць спецтехніки. Вони працюватимуть по 9 маршрутах. За прогнозами синоптиків такий снігопад буде тривати періодично ще кілька днів. Тож комунальні служби працюватимуть цілодобово, щоб автомобільний транспорт, в тому числі й громадський, мав можливість безперебійно рухатись.

Як розповідає директор департаменту житлового господарства міської ради Романа Фурмана, прибудинкові території прибирають близько 450 двірників. Вони розчищають тротуари і проходи до під’їздів та контейнерних майданчиків, щоб вінничанам було зручно пересуватись по них. Якщо інтенсивність опадів буле стрімко збільшуватись до роботи на прибудинкових територіях буде залучатись малогабаритна техніка.

За прогнозом синоптиків такий снігопад буде кілька днів. За таких погодних умов представники комунальних служб звертаються до вінничан бути обережними на вулицях та дотримуватись правил паркування авто, щоб на дорогах могла працювати великогабаритна спецтехніка.

Коментарі у Facebook