Міська влада має намір покращити матеріально-технічно базу районної лікарні
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Сьогодні, 29 січня, депутати під час сесії ухвалили рішення про прийняття у комунальну власність міської ради Вінницької центральної районної лікарні. Міська влада має намір покращити матеріально-технічно базу закладу, медики отримують такі ж самі гарантії, як і працівники міських медичних закладів. Пацієнти, які мешкають у Вінницькому районі, матимуть можливість і далі тут отримувати медичну допомогу.


Аналогічні процеси відбуваються в усіх громадах країні, оскільки вони передбачені  в Законі України №1009-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій» від 17 листопада 2020 року.  Цим документом передбачається, що усі заклади освітньої, культурної, соціальної та медичної сфери, які були у спільній власності територіальних громад району, а саме у власності Вінницької районної ради, мають перейти у власність тих громад, на території яких вони розташовані.  


Пацієнти, які раніше обслуговувалися у цьому медичному закладі, отримуватимуть і надалі усі послуги, як і раніше. Медичні працівники продовжать працювати на своїх робочих місцях. Однак, міська влада має на меті покращити якість медичної допомоги і комфортність умов для пацієнтів та персоналу. 

Коментарі у Facebook